אודותינו

אודותינו

"רז אזעקות" היא אחת מחברות האזעקות והתקשורת המובילות והמקצועיות ביותר בשוק כבר יותר מ-34 שנה. בין המוצרים והשירותים של החברה תוכלו למצוא מגוון רחב של מערכות אזעקה, מצלמות, מכשירי הקלטה, מערכות אינטרקום וגלאים, לכל צורך. הצוות המיומן של רז אזעקות כולל אנשי מקצוע מוכשרים ובעלי ניסיון, המתקינים ומתחזקים את הציוד האיכותי והמהימן, אותו החברה מספקת במקצועיות רבה, תוך עמידה בלוחות זמנים והקפדה על גימור ברמה הגבוהה ביותר.

האנשים מאחורי רז אזעקות

המחויבות האישית של כל אחד מאיתנו לספק תוצר איכותי, יצירתי ומשתלם, נובעת מה-DNA הייחודי שלנו לשמור תמיד על רף גבוה של מקצועיות ומומחיות, לצד איכות שירות גבוהה ללקוח.
בעזרת הניסיון והידע הרב שמציגים המקצוענים של רז אזעקות, נדע לייעץ ולהתאים לכם באופן אישי את המערכת הטובה ביותר. החברה מלווה אתכם לאורך כל הדרך, משלב התכנון דרך הביצוע ומסירת המערכת וכן בתמיכה מלאה בעת הצורך לאחר ההתקנה.

467ו3467ו

35ו356ו356ו

למה לבחור רז אזעקות?

למה לבחור "רז אזעקות"?
חברת רז אזעקות עובדת רק עם הספקים המובילים והחדשניים ביותר, על מנת שתוכל לספק לכל לקוח את הציוד העדכני והמקצועי ביותר, שיענה על כל צרכיו – בין אם מבחינת איכות המוצר, ובין אם בשל המחירים האטרקטיביים שהחברה מציעה ללקוחותיה. בין השאר, עובדת רז אזעקות עם ספקים גדולים כגון פימא, , Risco Visonic, Pikok, Provision ו-Palwintec.

השילוב בין אנשי הצוות המקצועיים והמיומנים של רז אזעקות, המוצרים החדשניים והמתקדמים איתם עובדת החברה, המחירים התחרותיים שהיא שמחה להציע והניסיון הענף של החברה – הוא שילוב מנצח. רז אזעקות מזמינה אתכם לעבור יחד איתה לדור הבא של האזעקות והתקשורת בישראל!

רז אזעקות היא חברה בעלת ותק וניסיון של מעל ל- 30 שנה בתחום האזעקות ומצלמות האבטחה

אנשי מקצוע מיומנים, שצברו ניסיון עשיר במוקדים הגדולים והמובילים בארץ, ששם מילאו תפקידים שונים

אנשי הצוות שלנו הם בוגרי קורס קציני ביטחון, ובעלי תעודות הסמכה מטעם יצרניות מובילות של מערכות האבטחה בישראל (מערכות אזעקה, אינטרקום ומצלמות)

שימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום ועבודה מול החברות המנוסות והותיקות בארץ

Call Now Button